Palírna je založena na tradičním způsobu pálení s využitím nových poznatků v procesu pálení. Hlavní proces probíhá v jednokotlovém aparátu v provedení kombinace mědi a nerezové oceli, který umožňuje provádět destilaci i rektifikaci. Navíc lze průběžně řídit lihovitost i aromatické vlastnosti vyráběného destilátu.

Naše pálenice disponuje dvěma velikostmi kotlů, a to 300 a 600 litrů. Oba kotle umožňují nasátí kvasu vývěvou, což je moderní, rychlé a čisté, po příjezdu k nám do palírny není nutno manipulovat s nádobami s kvasem, kvas lze vysát přímo z beček z auta, vozíku, vlečky apod. K dispozici je také teplá voda na propláchnutí beček, aby ani trocha kvasu nezůstala nazmar.

náš kotel 300 l

Výhodou naší technologie je, že po každém pálení se vypláchnou vestavěnými tryskami jak kolona a kotel, tak i zásobník k nasávání kvasu. Máte tak jistotu, že Váš kvas a Váš destilát nebude ovlivněn předchozím pálením, ale bude opravdu jen z Vašeho ovoce. Toto neumožňuje žádná pálenice v okolí.

Celý proces pálení trvá dle množství kvasu cca 2-2,5 hodiny. Pálení můžete být přítomni v prostorách pálenice a sledovat celý proces. Po vypálení se rozhodnete, zda si pálenku necháte zestařit v ultrazvukové vaně, což trvá cca 10-15 minut.

posezení pro zákazníky

 Pokud máte zájem si zařízení prohlédnout, rádi vás uvidíme. Vyškolená obsluha Vás provede pálenicí a zodpoví Vaše dotazy.

Volejte kdykoliv:

 

***   SEZÓNU 2020-21 OTEVÍRÁME 18.8.2020    ***, ***   ETIKETY NA LAHVE ZNOVU V PRODEJI ***

www.palenice.com © 2005-2018

vyrobeno: www.reklamahranice.cz