Vypálený destilát si můžete nechat naředit dle Vašeho požadavku. K ředění destilátu důrazně doporučujeme použít destilovanou vodu, aby nedošlo k zakalení, k znehodnocení chuti apod. Výrobník kvalitní destilované vody máme samozřejmě k dispozici v pálenici.

Hotový naředěný destilát můžete dále nechat "zestařit" ultrazvukem. Proces staření trvá cca 10-15 minut a především dokonale promíchá vodu s pálenkou a zároveň odvětrá nežádoucí syrovost.

V naší pálenici můžete zakoupit i etikety na lahve s motivy ovoce, lucifera apod. Velký výběr motivů i různých tvarů je k dispozici v pálenici. Etikety jsou z pvc fólie, tudíž jsou omyvatelné, nikoliv obyčejné papírové na jedno použití.

Máme také velký výběr okrasných lahví na pálenku různých tvarů, od sériových "litrovek, sedmiček a pleskaček" po různé tvarové a zdobené lahve např. auto, dívka, žárovka, míč, pneumatika, puška apod.

Nově také nabízíme ručně malované a vypalované lahve od naší malířky. Aktuální motivy lze shlédnout v pálenici (možno i ihned zakoupit) a v případě zájmu lze domluvit i namalování vlastního motivu a textu.

 

ukázky ručně malovaných lahví

Volejte kdykoliv:

 

***   SEZÓNU 2020-21 OTEVÍRÁME 18.8.2020    ***, ***   ETIKETY NA LAHVE ZNOVU V PRODEJI ***

www.palenice.com © 2005-2018

vyrobeno: www.reklamahranice.cz